Een jong, professioneel team

Windowsketch biedt adverteerders reclameruimte op A-locaties in de Nederlandse winkelstraten. Met veel plezier en enthousiasme zijn we altijd hard aan het werk en constant innoveren staat hoog in het vaandel bij ons. Wij geloven erin dat je samen verder komt en dat niets onmogelijk is. Bekijk op deze pagina wie wij zijn en hoe je ons kunt bereiken.

Over Windowsketch

Windowsketch is vernoemd naar het beroemde, Londense restaurant ‘Sketch’. ‘Sketch’ staat bekend als hét restaurant waar het om beleving gaat, doordat haar interieur continu verandert. Ook de retail-wereld kent veel veranderingen en de beleving van de consument wordt steeds belangrijker.

Doordat Windowsketch ongebruikte vierkante meters ‘window’ transformeert in innovatieve advertentieruimte, ontstaat er een additioneel verdienmodel. Daarnaast creëren wij met deze windows de optimale beleving voor de consument.

Aangenaam! Dit zijn wij

Foto van Thomas Thiadens

Thomas Thiadens

Business & Growth
thomas@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Placeholder foto van Michael Westheim

Michael Westheim

Sales Manager
michael@windowsketch.eu
+31 (0)6 15852910

Foto van Martin van Epen

Martin van Epen

Sales Manager
martin@windowsketch.eu
+31 (0)6 13187669

Placeholder foto van Michel Teunissen

Michel Teunissen

Program manager
michel@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Foto van Remco van den Heuvel

Remco van den Heuvel

Software Architect & Lead Developer
remco@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Foto van Merle Beaujon

Merle Beaujon

Software Developer
merle@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

placeholder

Rick van Scherpenzeel

Software Developer
rick@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Foto van Marvin Droogsma

Marvin Droogsma

Operations & Traffic Manager
marvin@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Placeholder foto van Karen Ebert

Jaap van der Velde

Operations & Support Manager
jaap@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Foto van Leonard Weinberg

Léonard Weinberg

Account manager
leonard@windowsketch.eu
+31 (0)6 23503172

Foto van Mike Bollen

Mike Bollen

Account manager
mike@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Foto van Karen Ebert

Shawn Burnam

Senior Motion Graphic Designer
shawn@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

placeholder

Erik Schindeler

Senior Motion Graphic Designer
erik@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Foto van Karen Ebert

Karen Ebert

Senior Motion Graphic Designer
karen@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Foto van Marit van Dongen

Marit van Dongen

Marketing
marit@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Placeholder foto van Carolien Bouwman

Carolien Bouwmans

Finance & HR
finance@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Placeholder foto van Thijs

Thijs Vermeulen

Senior Software Developer
thijs@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Placeholder foto van Daniel Bleker

Daniel Bleker

Senior Software Developer
thijs@windowsketch.eu
+31 (0)20 3708147

Afbeelding van vacatureplek

Jij?

Wij zijn altijd op zoek naar nieuw talent.
Bekijk de vacatures

Hard werken wordt beloond!

We zijn trots op de nominaties en awards die wij de afgelopen jaren in ontvangst mochten nemen

Neem contact met ons op!

Nieuwsgierig geworden of gewoon een prangende vraag?

> Contact opnemen